Hiper
Hiper KM-070 Mikrofonlu Köşeli Kulaklık


Sıra dışı tasarım

Hiper’in tasarım harikası ürünlerinden Km-070, kare yapısı ve kulaklığın hemen altına kullanılmadığı zamanlarda gizlenebilen hareketli mikrofonu ile benzerlerinden çok farklı. Kulak kısmı piano black ile kaplanmış ürünün üst kısmında bulunan sabitleyici sünger yapısı ise uzun süreli kullanımda maksimum rahatlık sağlar.
 
Kulağı kaplayan süngerli yapı
Kulakları kapatacak şekilde tasarlanmış yapısı, dışarıdaki gelebilecek sesleri duymanızı veya dinlediğiniz sesin dışarıya gitmesini engellerken, süngerli yapısı uzun süreli rahatsız olmadan kullanımı garantiler.
 
Kablo üzerinde bulunan ses kontrol tekerleği ile kontrol sizde
Hiper KM-070’in kablosunda bulunan ses kontrol tekerleği izlediğiniz filmlerdeki ya da dinlediğiniz müziklerdeki ses seviyesini kolayca ayarlamanızı sağlayarak rahatlık ve kolaylığı bir arada sunar.
 
Geniş frekans aralığı ile daha net sesler
Standart kulaklıkların 20Hz-20kHz frekans aralığının aksine KM-070’in 16Hz-20kHz lik aralığı sayesinde sesler özellikle 3kHz bandında güçlendirilerek iletilir. Bunun neticesinde hem düşük hem de yüksek frekanslardaki baslarda ve tizlerde maximum ses kalitesine ulaşılmış olur.